VISKAS JŪSŲ TURTO

SAUGUMUI

Apie mus


Nuoskauda dėl blogos kokybės išlieka žymiai ilgiau, nei džiaugsmas dėl mažos kainos!

UAB “Vojažeris” buvo įkurta 2001 m. Kompanija užsiima ginkluota asmens ir turto sauga (licencija Nr. 000778), suteikta teisė atlikti statinio dalies darbus (LR Aplinkos ministerijos atestatas Nr. 5361, statinių kategorija - ypatingi statiniai), techniškai prižiūrėti automatinių gaisro aptikimo ir gaisrinės signalizacijos sistemų (GAGSS) įrenginius (PAGD prie LR VRM licenzija  Nr.0077 ).  Taip pat pateikiame klientui optimaliausius problemos sprendimo būdus.

Firmoje dirba darbuotojai, turintys aukštąjį ir aukštesnįjį techninį išsilavinimą. Tai leidžia kokybiškiau išspręsti visas iškilusias problemas, operatyviai aptarnauti klientą. Per UAB “Vojažeris” veiklos laikotarpį personalas įgijo didelės praktinės ir teorinės patirties apsauginės – priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, techninės ir fizinės objektų saugos srityse.

 

      UAB “Vojažeris” misija:

 

UAB “Vojažeris” veiklos tikslas - būti žinomiems ir vertinamiems kaip stabili, patikima ir novatoriška kompanija, sugebanti aprūpinti bet kurio lygio reikalavimus turinčius klientus.