VISKAS JŪSŲ TURTO

SAUGUMUI

Garso ir vaizdo telefonspynės


TELEFONSPYNĖS ( Domofonai arba Interkomai ) – įrenginiai skirti pokalbiams tarp asmenų esančių teritorijos ar patalpų išorės ir vidaus, tikslu distancišku rankiniu būdu valdyti įėjimą suteikiant galimybę patekti asmeniui į patalpas ar teritoriją.   Gaminamos analoginės telefonspynės, skaitmeninės telefonspynės ir IP telefonspynės. Įėjimo į teritoriją ar patalpas vartų ar durų blokavimas valdomas distanciniu ar rankiniu būdu, naudojant elektromagnetines sklendes, elektromagnetines spynas, ar elektromagnetus.

 

download  Telefonspynės, perduodančios vaizdą ir garsą, vadinamos vaizdo telefonspynės.Vaizdo telefonspynes sudaro išorinis iškvietimo modulis ( iškvietimo panelė ) – vaizdo kameros modulis ir vidinis priėmimo modulis (spalvoto vaizdo monitorius).

 

Garso telefonspynė- telefonspynė perduodanti tik moduliuotus elektromagnetinius virpesius (pokalbį tarp dviejų abonementų) . telefonspynes_ragelis

Garso telefonspynė susiseda iš išorinio iškvietimo modulio ( iškvietimo panelė ) ir vidinio pasikalbėjimo modulio (ragelis).